13.12.2021

Mamy Certyfikat FM Approvals!

SD Tank zostało docenione przez amerykańskie towarzystwo ubezpieczeniowe FM Global! Po przeprowadzeniu analiz i audytów, opartych o standard 4020, FM Approvals jednoznacznie potwierdza, że zbiorniki produkowane przez SD Tank, stanowią pewną ochronę życia i własności, a ich zastosowanie umożliwia inwestorom uzyskanie ubezpieczenia dla swoich obiektów wg wymagań  FM Global.

więcej

24.08.2021

Mamy to! Certyfikat QSCert!

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że otrzymaliśmy pozytywną rekomendację akredytowanej międzynarodowej jednostki certyfikującej QSCert, która zaświadczyła, że nasz system spełnia wszystkie wymagania normy ISO 9001:2015.

więcej

14.06.2021

Konfigurator zbiorników stalowych SD Tank

Działając od projektu po wykonawstwo wiemy, jak ważne są pierwsze kroki, a więc dobór zbiornika, nakreślenie jego koncepcji oraz oszacowanie kosztów realizacji. Wychodząc naprzeciw tym działaniom, stworzyliśmy narzędzie, które ułatwi i przyspieszy przedmiarowanie w procesie projektowania i kosztorysowania inwestycji. 

więcej

26.03.2021

Aprobata FM Approvals

Rozpoczęliśmy proces certyfikacji zbiorników SD Tank, celem uzyskania aprobaty FM Approvals. Znany na całym świecie certyfikat FM potwierdza spełnienie najwyższych wymagań w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów dla instalacji przeciwpożarowych i gaśniczych.

więcej

25.03.2021

Witamy na naszej stronie internetowej

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy stronę internetową firmy. W tym miejscu będziemy się z Państwem dzielić naszą ofertą, realizacjami, wiedzą oraz informacjami branżowymi.

więcej