14-06-2021

Konfigurator zbiorników stalowych SD Tank

Działając od projektu po wykonawstwo wiemy, jak ważne są pierwsze kroki, a więc dobór zbiornika, nakreślenie jego koncepcji oraz oszacowanie kosztów realizacji. Wychodząc naprzeciw tym działaniom, stworzyliśmy narzędzie, które ułatwi i przyspieszy przedmiarowanie w procesie projektowania i kosztorysowania inwestycji. 

Wybierz zbiornik dla siebie!

Dedykowany konfigurator doboru zbiorników stalowych, pozwala w prosty sposób nakreślić ogólny projekt zbiornika. Wystarczy podać wymaganą pojemność, aby wyświetlić kilka modeli w różnych wymiarach. Po kliknięciu na wybrany model, pojawi się okienko z głównymi parametrami (pojemność, średnica, wysokość), a także możliwość pobrania ogólnego projektu konstrukcji zbiornika.

Pobierz projekt konstrukcji!

Konfigurator SD Tank, to bardzo duże ułatwienie dla projektantów, ponieważ mogą oni przygotować dla inwestora gotowy projekt konstrukcji zbiornika bez konieczności kontaktowania się z firmą i oczekiwania na rysunki. Projekt generowany przez nasze oprogramowanie w większości przypadków jest wystarczający w procesie ubiegania się o wydanie pozwolenia na budowę. 

Jesteśmy w trakcie dodawania plików do pobrania. 

Skorzystaj z konfiguratora SD Tank!