Aktualności

01.03.2024

Zbiornik przeciwpożarowy – dlaczego ważny jest certyfikat CNBOP-PIB?

Zbiorniki magazynowania wody przeciwpożarowej odgrywają kluczową rolę w ochronie przeciwpożarowej. Wymagania prawne regulujące ich właściwości użytkowe, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo, są w Polsce konkretnie zdefiniowane.

zobacz więcej
15.12.2023

Uzyskaliśmy pozytywną ocenę Instytutu Techniki Budowlanej (ITB)

Z przyjemnością informujemy, iż uzyskaliśmy pozytywną ocenę Instytutu Techniki Budowlanej (ITB) dla stalowych naziemnych zbiorników magazynowania mediów płynnych!

zobacz więcej
23.08.2023

Certyfikowany Producent Konstrukcji Stalowych

SD Tank od początku działalności dba o najwyższe standardy oraz kładzie nacisk na dalszy rozwój, dlatego zgodnie z  dyrektywą europejską, ustanawiającą zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych, wdrożyliśmy normy EN 1090-1 i PN EN-ISO 3834-2. 

zobacz więcej
09.08.2023

Specjalistyczne usługi doradcze w zakresie wdrożenia wymagań norm EN 1090 oraz EN ISO 3834

dla projektowania, produkcji, montażu oraz serwisu zbiorników magazynowania mediów płynnych, w ramach projektu grantowego „SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych”

zobacz więcej
13.12.2021

Mamy Certyfikat FM Approvals!

SD Tank zostało docenione przez amerykańskie towarzystwo ubezpieczeniowe FM Global! Po przeprowadzeniu analiz i audytów, opartych o standard 4020, FM Approvals jednoznacznie potwierdza, że zbiorniki produkowane przez SD Tank, stanowią pewną ochronę życia i własności, a ich zastosowanie umożliwia inwestorom uzyskanie ubezpieczenia dla swoich obiektów wg wymagań  FM Global.

zobacz więcej
24.08.2021

Mamy to! Certyfikat QSCert!

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że otrzymaliśmy pozytywną rekomendację akredytowanej międzynarodowej jednostki certyfikującej QSCert, która zaświadczyła, że nasz system spełnia wszystkie wymagania normy ISO 9001:2015.

zobacz więcej
14.06.2021

Konfigurator zbiorników stalowych SD Tank

Działając od projektu po wykonawstwo wiemy, jak ważne są pierwsze kroki, a więc dobór zbiornika, nakreślenie jego koncepcji oraz oszacowanie kosztów realizacji. Wychodząc naprzeciw tym działaniom, stworzyliśmy narzędzie, które ułatwi i przyspieszy przedmiarowanie w procesie projektowania i kosztorysowania inwestycji. 

zobacz więcej
26.03.2021

Aprobata FM Approvals

Rozpoczęliśmy proces certyfikacji zbiorników SD Tank, celem uzyskania aprobaty FM Approvals. Znany na całym świecie certyfikat FM potwierdza spełnienie najwyższych wymagań w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów dla instalacji przeciwpożarowych i gaśniczych.

zobacz więcej
25.03.2021

Witamy na naszej stronie internetowej

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy stronę internetową firmy. W tym miejscu będziemy się z Państwem dzielić naszą ofertą, realizacjami, wiedzą oraz informacjami branżowymi.

zobacz więcej
Unia Europejska
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) aby dowiedzieć się wiecej kliknij tutaj
Copyright © 2024 - SD Tank