Projektowanie zbiorników i pompowni

Projekty koncepcyjne

Opracujemy wielobranżowy projekt koncepcyjny zbiornika taniego w eksploatacji, prostego w instalacji oraz zapewniającego pełnię funkcjonalności dostosowanych do Państwa potrzeb. Przedstawimy analizę możliwości zagospodarowania terenu, usytuowania zbiornika i budynku pompowni na działce budowlanej. Zweryfikujemy zgodność projektu z miejscowym planem zagospodarowania terenu lub warunkami zabudowy.

Rysunki projektowe uzupełniamy wizualizacjami 3D. Zobrazowanie poszczególnych detali zbiorników oraz sposobu ich montażu w technice 3D, w czytelniejszy sposób przedstawia rozwiązania projektowe wykorzystywane przez firmę SD Tank, minimalizując ryzyko błędów komunikacyjnych w uzgodnieniach międzybranżowych.

Projekty budowlane

Przygotujemy wielobranżowy projekt budowlany zbiornika i budynku pompowni wraz z projektem fundamentu, instalacjami zewnętrznymi i projektem zagospodarowania terenu. Uzyskamy pozwolenie na budowę oraz pozostałe dokumenty, decyzje i uzgodnienia niezbędne do przeprowadzenia procedury administracyjnej.

Projekty wykonawcze

Sporządzimy wielobranżowy projekt wykonawczy zbiornika na podstawie opracowanego lub otrzymanego projektu budowlanego. Projekt ten zawierać będzie szczegóły stanowiące podstawę umożliwiającą realizację inwestycji. Dokumentacja będzie zawierać detale techniczne oraz wytyczne dotyczące zastosowanych rozwiązań materiałowych.

Zbiornik model i Drabina i Podest roboczy i Właz rewizyjny i Grzałka i Rurociąg napełniający i Sonda poziomu wody i Spust i Rurociąg ssawny i Rurociąg przelewowy i Lustro wody i Poszycie dachu i Fundament

Jesteśmy w trakcie rozwijania konfiguratora doboru zbiorników, systematycznie dodając pliki do pobrania.

Konfigurator SDTank - Narzędzie dla projektantów
Unia Europejska
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) aby dowiedzieć się wiecej kliknij tutaj
Copyright © 2024 - SD Tank