Produkcja

Posiadamy profesjonalny zakład prefabrykacji wyposażony w maszyny przystosowane do zapewnienia ciągłości produkcji. To tutaj przygotowujemy poszczególne elementy zbiorników i pompowni, które następnie zostaną wykorzystane do montażu konstrukcji stalowych. Proces produkcji obejmuje m.in. technologię cięcia laserem z wykorzystaniem wycinarek światłowodowych, zaginanie na prasach krawędziowych, szlifowanie oraz spawanie. Produkcja w zakładzie realizowana jest przez doświadczony zespół specjalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w obróbce elementów konstrukcji stalowych.

Magazyn

W celu zachowania najwyższej jakości świadczonych usług, magazynujemy prefabrykaty we własnym magazynie. Pomieszczenie jest odpowiednio izolowane i ogrzewane tak, aby nie dopuścić do pogorszenia jakości przechowywanych materiałów i ochronić je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dbamy o utrzymywanie stałych zapasów magazynowych materiałów, które przeznaczone są do działań podejmowanych wskutek otrzymanych zgłoszeń serwisowych, wymagających błyskawicznych działań.

Materiały wykorzystywane w procesie produkcji pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy najwyższą jakość surowca, spełniającego normy technologiczne, wymagane dla konstrukcji zbiorników stalowych.