Produkcja

Posiadamy profesjonalny zakład prefabrykacji wyposażony w maszyny przystosowane do zapewnienia ciągłości produkcji. To tutaj przygotowujemy poszczególne elementy zbiorników i pompowni, które następnie zostaną wykorzystane do montażu konstrukcji stalowych. Proces produkcji obejmuje m.in. technologię cięcia laserem z wykorzystaniem wycinarek światłowodowych, zaginanie na prasach krawędziowych, szlifowanie oraz spawanie. Produkcja w zakładzie realizowana jest przez doświadczony zespół specjalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w obróbce elementów konstrukcji stalowych.

Magazyn

W celu zachowania najwyższej jakości świadczonych usług, magazynujemy prefabrykaty we własnym magazynie. Pomieszczenie jest odpowiednio izolowane i ogrzewane tak, aby nie dopuścić do pogorszenia jakości przechowywanych materiałów i ochronić je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dbamy o utrzymywanie stałych zapasów magazynowych materiałów, które przeznaczone są do działań podejmowanych wskutek otrzymanych zgłoszeń serwisowych, wymagających błyskawicznych działań.

Materiały wykorzystywane w procesie produkcji pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy najwyższą jakość surowca, spełniającego normy technologiczne, wymagane dla konstrukcji zbiorników stalowych.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Pełna koordynacja prac projektowych i robót budowlanych, minimalizacja ryzyka błędów komunikacyjnych na wszystkich etapach prac oraz racjonalizacja kosztów na każdym etapie inwestycji.

Doświadczona kadra pracownicza

Zatrudniamy doświadczonych i sprawdzonych pracowników budowlanych, kadrę kierowniczą (kierownicy budowy i robót), posiadającą uprawnienia do prowadzenia i nadzorowania prac budowlanych.

Gwarancja jakości i solidność

Zintegrowany System Zarządzania ISO 9001:2015, PN-EN 1090-2:2018-09, ISO 3834-2:2007 oraz stosowane sprawdzone, wysokiej jakości materiały, gwarantują długoletnie, bezproblemowe użytkowanie obiektów.

Unia Europejska
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) aby dowiedzieć się wiecej kliknij tutaj
Copyright © 2024 - SD Tank